~haip06 Haip 06 » Urnik

Urnik

Posted by skatey on Oktober 12th, 2006
torek sreda četrtek petek sobota
17.10. 18.10. 19.10. 20.10. 21.10.
Exhibition ex Transtroemer 10.00-22.00 Time’s Up: AsTron Time’s Up: AsTron Time’s Up: AsTron Time’s Up: AsTron Time’s Up: AsTron
S.Doepne: CelloBot + Robot Totem S.Doepne: CelloBot + Robot Totem S.Doepne: CelloBot + Robot Totem S.Doepne: CelloBot + Robot Totem S.Doepne: CelloBot + Robot Totem
monochrom: Roboexotica monochrom: Roboexotica monochrom: Roboexotica monochrom: Roboexotica monochrom: Roboexotica
Kiberpipa 10.00-22.00 Slavko Glamočanin: V-Pong Slavko Glamočanin: V-Pong Slavko Glamočanin: V-Pong Slavko Glamočanin: V-Pong Slavko Glamočanin: V-Pong
Shaina Anand: ShortCircued TeleVision Shaina Anand: ShortCircued TeleVision Shaina Anand: ShortCircued TeleVision Shaina Anand: ShortCircued TeleVision Shaina Anand: ShortCircued TeleVision
Ashok Sukumaran: Locative Media Ashok Sukumaran: Locative Media Ashok Sukumaran: Locative Media Ashok Sukumaran: Locative Media Ashok Sukumaran: Locative Media
Kentaro Fukucki: EffecTV Kentaro Fukucki: EffecTV Kentaro Fukucki: EffecTV
Train station Ljubljana 00.00-24.00 Burnstation Burnstation Burnstation Burnstation Burnstation
Študentska arena 12.00-20.00 B. Špetič: Decoupage B. Špetič: Decoupage B. Špetič: Decoupage B. Špetič: Decoupage
tovarna Rog 12.00-20.00 Rodrigo Derteano: Recomputing Space Rodrigo Derteano: Recomputing Space Rodrigo Derteano: Recomputing Space Rodrigo Derteano: Recomputing Space Rodrigo Derteano: Recomputing Space
tuesday wednesday četrtek friday saturday
17.10. 18.10. 19.10. 20.10. 21.10.
Workshops Kiberpipa 10.00-21.00 LED Throwies 13.00-19.00 monochrom:Roboexotica
13.00-16.00 Free net LJ 13.00-16.00 Free net LJ 13.00-16.00 Free net LJ
16.00-19.00 Borut Savki, Stefan Doepner: Amplifikacija in Avtomatizacija 16.00-19.00 Borut Savki, Stefan Doepner: Amplifikacija in Avtomatizacija
tuesday wednesday thursday friday saturday
17.10. 18.10. 19.10. 20.10. 21.10.
16.00 Slavko Glamočanin: Naprava
17.00 FunkFeuer: Austria Free Net
Forum Kiberpipa 18.00 Salsaman:LiVES 18.00 Frank Barknecht: Faltig
19.00 Daniel Fischer: xinf 19.00 Kentaro Fukuchi: EffecTV 19.00 Marc Widmer: soniqSQUIRREL.net
20.00 Ashok Sukumaran: Locative Media 20.00 monochrom: Roboexotica 20.00 Time’s Up: AsTron 20.00 Rama: BurnStation
tuesday wednesday thursday friday saturday
17.10. 18.10. 19.10. 20.10. 21.10.
Performance Ljubljana city centre 21.00 LED Throwies
Kiberpipa 21.00 Mould 2=o: texture dept. 21.00 Kentaro Fukuchi: EffecTV 21.00 Frank Barknecht: Faltig 21.00 Bob Miloševič: Scramble
Klub K4 Ending A/V jam session: Burn Station, Marc Widmer, Nova Viator, Frank Barknecht, Bob Miloševič, VJ 22 in drugi
sCrAmBlEd?HaCkz!
Argentinski park 22:00 Ashok Sukumaran: Locative Media